Leave Your Message
010203

Produktet tona të fundit

01
01
Pulverizues plastik SMW Pulverizues plastik SMW
02

Pulverizues plastik SMW

2020-10-29
Seria e Pulverizer Plastik me shpejtësi të lartë Turbo Modeli SMW, e cila ka avantazhet e rendimentit të lartë dhe fuqisë së ulët. Kjo makinë mund të përdoret për përpunimin pluhur të polivinilklorurit (PVC). 1. Rendiment i lartë, rezistencë e fortë dhe jetëgjatësia e këtij disku bluarje është dyfishi i zakonshëm. 2. Përdorimi i kushinetave të reja profesionale dhe arriti një shkallë të lartë rrotullimi. Në të njëjtën kohë duke përdorur vetëm një motor lëvizës, për të siguruar përplasjen efikase të bluarjes, e cila kursen shumë kohën dhe funksionimin e makinerisë dhe inxhinierisë së kontrollit. 3. Instalimi dhe mirëmbajtja lehtë, hapni derën për të mbuluar pastrimin. 4. Procesi i bluarjes së të gjithë vulës, pa rrjedhje pluhuri. 5. Furnizimi i plotë i automatizuar, automatik, materialet dhe renditja. 6. Rregullimi i boshllëkut të bluarjes është i thjeshtë, thjesht përdorni bulonat e këmbës së prizës dhe rregullimet mund të rregullohen mirë (20-80 rrjetë) 7. Pritësi përdori sistemin e ftohjes së dyfishtë me ujë dhe erë; Dizajni racional i seksionit kryq më të vogël të dhomës së bluarjes, bluarja është një sipërfaqe pothuajse e sheshtë vertikale. Materiali hyri në dhomën e bluarjes sapo të kapet, fino, dhe më pas hiqet me shpejtësi, gjë që eliminon dhomën e bluarjes së rritjes së materialeve, ngrohjen e materialeve për të shmangur dekompozimin, duke rezultuar në prodhim të përmirësuar.
Shiko Detail
01
655b0e66cw

RRETH Jiarui

Suzhou Jiarui Machinery Co, Ltd. është një dizajn, zhvillim, prodhim, shitje grupesh si një nga prodhuesit profesionistë të makinerive plastike. Në qytetet moderne në zhvillim, trekëndëshi, i njohur si vendlindja e makinerive plastike të Kinës, zhangjiagang. Pozita gjeografike është superiore, si në tregti ashtu edhe në bashkëpunim biznesi është shumë i përshtatshëm. Pajisjet e riciklimit të plastikës dhe pajisjet e nxjerrjes kompania ime ka 20 vjet përvojë në prodhim, ka bashkuar ekipin profesional dhe teknik, ka pajisje të përsosura përpunimi dhe pajisje mbështetëse, procesi i prodhimit është shumë i pjekur. Aktualisht produktet kryesore janë mulli i rëndë, polic për tabaka, një mulli i veçantë për qese fuçi, makinë grirëse me një bosht të vetëm/me dy bosht, makinë grirëse filmi me një bosht të vetëm/me dy bosht, copëtim i dedikuar për tuba të mëdhenj...

shikoni më shumë 6530fc2ap2
1995

E themeluar në vitin 1995

njezet e kater

24 vjet eksperience

18+

Më shumë se 18 produkte

2B$

Më shumë se 2 miliardë

Lajme

Pozita gjeografike është superiore, si në tregti ashtu edhe në bashkëpunim biznesi është shumë i përshtatshëm.